Ma olen piimelnud kaua

Sundviljastatud piimaveised seisavad tumerohes ja taimesitas ning näevad seda kõike pealt.

Esiplaanil seda, kuidas parasvöötme mustmuld suveõhtuid enda sõmerustega ühtesse kutsub. Esiplaani ees omakorda seda, kuidas taimede varred tõusevad söögiks, et nende seitset kõhumagu isule kõditada.

Tagaplaanil ei ole midagi.

Mälu on nendel rikas, sest see on sama pikk kui nende liigi kujunemise lugu. Samas on seal vaevarikas tuhlata mõne eilse või üleeilse otsingul. Tõsi, mälust tuleb siiski esile, et nemad ei teadnud seni, kuidas majandus kasvab. Nad ainult kuulsid tema kasvamise mühinat maanteel ja harjutasid end tema suitsuhaisuga. See oli kord.

Nüüd on teistmoodi. Nüüd nad teavad ja tunnevad, et ta kasvab. Kuulevad, kuidas tema hammastega rattad pügavad ja põrisevad nende väljakutel. Vuristavad loomasööda külvamise, väetamise, pritsimise, lõikamise, kogumise ja rullimise püha tarbeks.

Samal ajal, kui nemad aastaringe ainult lauda aknalt loevad ning saavad oma lehmaaru lugemisega võõrad mühinad nõnda selgeks, et kõik neile arenenud otstarbed kaovad.

Nende peade asemel jäävad ainult labidakujulised söödaaugud, õlgadest ja külgedest ainult puhas taifilee, udarad pressivad seljapindadelt sajakordselt välja ja annavad puhast, sertifitseeringupühast, sündimata vasikate piima.

At an Extraction Rate of 2000 l/min. HD lehmad Unlimited.

Ja mina, mees, joon seda ürgset imikukütet TAI soovitusel 3 klaasi päevas.

Nagu mu ema on lehm.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s